FORGOT YOUR DETAILS?

Alueurotech to firma, która powstała jako kontynuacja działalności gospodarczej na szerszą skalę, a jej początki sięgają 2003 roku.

Przedmiotem naszej działalności są elementy konstrukcyjne tworzone z wykorzystaniem profili aluminiowych. Wieloletnie doświadczenie, którym pochwalić może się nasz zespół, to efekt zamiłowania, zaangażowania, uwagi i należytej staranności, jaką przykładamy do realizacji każdego projektu.

Zadowolenie Klientów w sposób bezpośredni przekłada się na funkcjonowanie przedsiębiorstwa, dlatego naszym celem jest bliska współpraca ze Zleceniodawcą celem osiągnięcia wspólnego sukcesu.

Alueurotech wykonuje prace i projekty dla obiektów o charakterze mieszkalnym, handlowym i przemysłowym, zarówno z sektora publicznego jak i prywatnego.

Wszelkie materiały z których korzystamy podczas realizacji naszych projektów cechuje pozytywna ocena i stosowne aprobaty techniczne od m.in:

Instytutu Techniki Budowlanej, Instytutu Mechaniki Precyzyjnej oraz Państwowego Zakładu Higieny. Pracujemy na profilach firmy Yawal, Aliplast, Aluprof.

W naszym przedsiębiorstwie najważniejsza jest najwyższa jakość oferowanych produktów, satysfakcja każdego Klienta oraz zadowolenie zespołu z efektów wspólnych działań.

Dzięki systematycznemu uczestnictwu w szkoleniach nasi pracownicy stale poszerzają swoje kwalifikacje zawodowe i są zaznajomieni z najnowszymi trendami panującymi na rynku.

TOP